Pojkar Div 6 Mariestad 2024
Lag | M | P |
---|---|---|
1. Gullspångs IF | 0 | 0 |
2. IFK Hjo | 0 | 0 |
3. IFK Mariestad | 0 | 0 |
4. IFK Skövde FK Vit | 0 | 0 |
5. Mariestads BK Röd | 0 | 0 |
6. Råda BK Grön | 0 | 0 |
7. Skövde AIK Vit | 0 | 0 |
8. Tibro AIK FK Gul | 0 | 0 |
9. Töreboda IK | 0 | 0 |
10. Ulvåkers IF Röd | 0 | 0 |
11. Våmbs IF Grön | 0 | 0 |
Division 7 Skövde Pojkar 2022
Lag | M | P |
---|---|---|
1. IFK Skövde FK | 18 | 49 |
2. Skara FC | 18 | 46 |
3. Jula/Mariestads BK | 18 | 39 |
4. Falköpings FK Röd | 18 | 38 |
5. Ekedalens SK | 18 | 31 |
6. Tidaholms GoIF | 18 | 16 |
7. Tibro AIK FK | 18 | 16 |
8. Töreboda IK | 18 | 13 |
9. IFK Värsås | 18 | 9 |
10. Gullspångs IF | 18 | 7 |
Nyheter från föreningen
Premiär för Herr-A på Gullmovallen
Igår, 15:01
Bingolotto v 10
6 mar 2022 0 kommentarer
Lördag 12/3
10.30-12.00 Melwin
12.00-13.30 Lancelot
13.30-15.00 Mohammed
Söndag 13/3
12.00-13.30 Harry
13.30-15.00 Amjad
Hämta väskan på torsdag och lämna på tisdag på kansliet.
Bingolotto v 1
3 jan 2022 0 kommentarer
Lördag 8/1
10.30-12.00 Harry
12.00-13.30 Isac
13.30-15.00 Filip
Söndag 9/1
12.00-13.30 Wiggo
13.30-15.00 Sixten
Hämta väskan hos Thomas Holmberg på torsdag och lämna på tisdag på kansliet.
Bingolotto v 43
24 okt 2021 0 kommentarer
Lördag 30/10
10.30-12.00 Charlie
12.00-13.30 Filip
13.30-15.00 Isac
Söndag 31/10
12.00-13.30 Oscar
13.30-15.00 Mohammed
Hämta väskan på kansliet på torsdag och lämna på tisdag
Bingolotto v 36
6 sep 2021 0 kommentarer
Lördag 11/9
10.30-12.00 Harry
12.00-13.30 Wiggo
13.30-15.00 Sixten
Söndag 12/9
12.00-13.30 Melwin
13.30-15.00 Oscar
Hämta väskan på kansliet på torsdag och lämna på tisdag
Bingolotto v 20
16 maj 2021 1 kommentar
Lördag 22/5
10.30-12.00 William
12.00-13.30 Sixten
13.30-15.00 Oscar
Söndag 23/5
12.00-13.30 Melwin
13.30-15.00 Arman
Hämta väskan på kansliet på torsdag och lämna på tisdag
Fler nyheter
Kommande aktiviteter
Tor 18/4
18:00-20:00 |
Match Åtorp
Åtorp |
Mån 22/4
19:00-21:00 |
Match mot Tibro AIK FK Gul
Sportparken Skolplan |
Fre 26/4
18:30-20:30 |
Match mot Råda BK Grön
Gullmovallen C-plan |
Fre 3/5
19:00-21:00 |
Match mot Mariestads BK Röd
Vänershofs IP B |
Lör 11/5
15:00-17:00 |
Match mot IFK Skövde FK Vit
Gullmovallen C-plan |
Sön 19/5
18:00-20:00 |
Match mot Töreboda IK
Töreshov A-plan |
Ons 22/5
18:30-20:30 |
Match mot Skövde AIK Vit
Gullmovallen C-plan |
Lör 1/6
10:00-12:00 |
Match mot IFK Hjo
Guldkroksvallen B-plan |
Lör 8/6
11:00-13:00 |
Match mot IFK Mariestad
Lekevi IP Konstgräsplan |
Lör 15/6
12:30-14:30 |
Match mot Våmbs IF Grön
Claesborgs A-plan |